![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrismeli | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: May 11, 2008
Location: New Canaan, CT, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Diner (1982) - May 21, 2008 |
| 80 | An American Werewolf in London (1981) - May 21, 2008 |
| 85 | Peggy Sue Got Married (1986) - May 21, 2008 |
| 70 | Hellraiser (1987) - May 21, 2008 |
| 65 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - May 21, 2008 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - May 21, 2008 |
| 70 | Look Who's Talking (1989) - May 21, 2008 |
| 90 | Beverly Hills Cop (1984) - May 21, 2008 |
| 80 | Rounders (1998) - May 21, 2008 |
| 85 | Malcolm X (1992) - May 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |