![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrismiller | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Happy Gilmore (1996) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Home Alone (1990) - Apr 15, 2009 |
| 60 | The Simpsons Movie (2007) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Elf (2003) - Apr 15, 2009 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Apr 15, 2009 |
| 90 | Jerry Maguire (1996) - Apr 15, 2009 |
| 83 | The Incredibles (2004) - Apr 15, 2009 |
| 85 | Paycheck (2003) - Apr 15, 2009 |
| 80 | The Illusionist (2006) - Apr 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |