![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisrap1 | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2011
Location: USA
|

| 96 | Angel-A (2005) - Feb 23, 2011 |
| 96 | Mean Creek (2004) - Feb 11, 2011 |
| 96 | Duck, You Sucker (1971) - Feb 11, 2011 |
| 96 | Heartlands (2002) - Feb 11, 2011 |
| 96 | Eternity and a Day (1998) - Feb 11, 2011 |
| 96 | Hard Eight (1996) - Feb 11, 2011 |
| 97 | The Brothers McMullen (1995) - Feb 11, 2011 |
| 96 | Kolya (1996) - Feb 11, 2011 |
| 88 | Napoleon Dynamite (2004) - Feb 11, 2011 |
| 95 | Rushmore (1998) - Feb 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |