![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
christine-t | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2010
Location: USA
|

| 90 | Ghost (1990) - Feb 19, 2010 |
| 85 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Feb 19, 2010 |
| 75 | Yes Man (2008) - Feb 19, 2010 |
| 79 | The Full Monty (1997) - Feb 19, 2010 |
| 90 | The Corporation (2003) - Feb 19, 2010 |
| 45 | Open Water (2003) - Feb 19, 2010 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Feb 19, 2010 |
| 80 | Gremlins (1984) - Feb 19, 2010 |
| 65 | Dancer in the Dark (2000) - Feb 19, 2010 |
| 96 | Contact (1997) - Feb 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |