![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
christophe | |
![]() |
Movie Buff - 193 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2009
Location: Antwerp, Belgium
|
|
Bio: self-confessed geek, aspiring writer, all-round web aficionado and film lover
| |

| 91 | Black Book (2006) - Aug 01, 2010 |
| 84 | Up in the Air (2009) - Apr 19, 2010 |
| 83 | Loft (2008) - Apr 04, 2010 |
| 75 | The Man from Earth (2007) - Apr 04, 2010 |
| 82 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Nov 07, 2009 |
| 74 | Live Free or Die Hard (2007) - Nov 07, 2009 |
| 70 | Dude, Where's My Car? (2000) - Nov 07, 2009 |
| 77 | Phone Booth (2003) - Nov 07, 2009 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 07, 2009 |
| 82 | The Outsiders (1983) - Nov 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |