christy1865

christy1865
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2013
Location: Scottsdale, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% You've Got Mail (1998) - Rated 23 Jan 2013
80 19% Yes Man (2008) - Rated 23 Jan 2013
82 27% Winter's Bone (2010) - Rated 23 Jan 2013
87 54% Winnie the Pooh (2011) - Rated 23 Jan 2013
83 32% Win Win (2011) - Rated 23 Jan 2013
87 54% Wild Target (2010) - Rated 23 Jan 2013
87 54% White Christmas (1954) - Rated 23 Jan 2013
95 85% Where the Heart Is (2000) - Rated 23 Jan 2013
88 60% When in Rome (2010) - Rated 23 Jan 2013
78 11% What's Your Number? (2011) - Rated 23 Jan 2013