![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrisuk76 | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2009
Location: Doncaster, South Yorkshire, UK
|

| 90 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Oct 15, 2009 |
| 70 | Bruce Almighty (2003) - Oct 15, 2009 |
| 85 | Trainspotting (1996) - Oct 15, 2009 |
| 85 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Oct 15, 2009 |
| 65 | Gattaca (1997) - Oct 15, 2009 |
| 60 | So I Married an Axe Murderer (1993) - Oct 15, 2009 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 15, 2009 |
| 55 | Eraser (1996) - Oct 15, 2009 |
| 70 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 15, 2009 |
| 75 | Memento (2001) - Oct 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |