Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 1000 rankings
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chrobo
Film Freak - 787 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: Prague, CZ, Czech Republic
Recent Rankings
88 T9 Maniac (2012) - Jun 03, 2013
80 T8 Star Trek Into Darkness (2013) - Jun 03, 2013
97 T10 Iron Man 3 (2013) - May 30, 2013
80 T8 The Strangers (2008) - May 29, 2013
85 T9 Being John Malkovich (1999) - May 29, 2013
88 T9 The Devil Wears Prada (2006) - May 28, 2013
92 T10 Tucker & Dale vs Evil (2010) - May 28, 2013
96 T10 Watchmen (2009) - May 09, 2013
70 T5 The Book of Eli (2010) - May 08, 2013
89 T9 Flight (2012) - May 07, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chrobo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?