Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
chronikfunk
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Final Destination 3 (2006) - Aug 13, 2007
70 8 Heads in a Duffel Bag (1997) - Aug 13, 2007
75 The World Is Not Enough (1999) - Aug 13, 2007
65 The Grudge (2004) - Aug 13, 2007
80 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
70 The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007
70 White Chicks (2004) - Aug 13, 2007
80 Minority Report (2002) - Aug 13, 2007
65 Club Dread (2004) - Aug 13, 2007
70 The Meaning of Life (1983) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with chronikfunk. Why not go rank more films, then come back and check it out again?