![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chrotw | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: Rodufo, Magadash, Senegal
|

| 98 | Back to the Future (1985) - Jan 03, 2010 |
| 100 | Blood Diamond (2006) - Dec 21, 2009 |
| 100 | Taking Woodstock (2009) - Dec 04, 2009 |
| 90 | Extract (2009) - Dec 04, 2009 |
| 97 | 9 (2009) - Nov 21, 2009 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 21, 2009 |
| 95 | American History X (1998) - Nov 19, 2009 |
| 95 | Woodstock (1970) - Nov 19, 2009 |
| 90 | Falling Down (1993) - Nov 19, 2009 |
| 70 | The Proposal (2009) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |