![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chstntcndy | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: istanbul, Turkey
|

| 92 | Seven (1995) - Nov 01, 2009 |
| 87 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Nov 01, 2009 |
| 78 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 01, 2009 |
| 90 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 01, 2009 |
| 80 | Garden State (2004) - Nov 01, 2009 |
| 89 | V for Vendetta (2006) - Nov 01, 2009 |
| 75 | The Aviator (2004) - Nov 01, 2009 |
| 55 | The Sweetest Thing (2002) - Nov 01, 2009 |
| 92 | Back to the Future (1985) - Nov 01, 2009 |
| 90 | Jumanji (1995) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |