chuckK

chuckk
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2012
Location: Minneapolis, Minnesota, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 88% No Country for Old Men (2007) - Rated 22 Feb 2012
83 45% Dark City (1998) - Rated 22 Feb 2012
90 78% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Feb 2012
80 33% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 20 Feb 2012
85 57% Mission: Impossible (1996) - Rated 20 Feb 2012
75 16% Doom (2005) - Rated 20 Feb 2012
85 57% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 20 Feb 2012
80 33% The Skeleton Key (2005) - Rated 20 Feb 2012
95 93% The Incredibles (2004) - Rated 20 Feb 2012
80 33% I Am Legend (2007) - Rated 20 Feb 2012