![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chuckley | |
![]() |
Movie Buff - 335 Films Ranked
Member Since: May 7, 2010
Location: USA
|

| 90 | Mystic River (2003) - May 07, 2010 |
| 95 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - May 07, 2010 |
| 90 | The Aviator (2004) - May 07, 2010 |
| 87 | Van Wilder (2002) - May 07, 2010 |
| 92 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - May 07, 2010 |
| 93 | From Dusk Till Dawn (1996) - May 07, 2010 |
| 89 | Die Hard 2 (1990) - May 07, 2010 |
| 95 | Highlander (1986) - May 07, 2010 |
| 97 | Barton Fink (1991) - May 07, 2010 |
| 89 | Scream (1996) - May 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |