![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chuck_t | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2010
Location: UK
|

| 82 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Nov 10, 2010 |
| 88 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Nov 10, 2010 |
| 87 | Rain Man (1988) - Nov 10, 2010 |
| 89 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 10, 2010 |
| 83 | Ice Age (2002) - Nov 10, 2010 |
| 86 | The Fast and the Furious (2001) - Nov 10, 2010 |
| 84 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 10, 2010 |
| 85 | Ratatouille (2007) - Nov 10, 2010 |
| 78 | The Mask (1994) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |