chukky

chukky
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2008
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 63% City of God (2002) - Rated 17 Jul 2008
90 63% Dark City (1998) - Rated 17 Jul 2008
85 32% Johnny Mnemonic (1995) - Rated 17 Jul 2008
90 63% Secretary (2002) - Rated 17 Jul 2008
90 63% The Pianist (2002) - Rated 17 Jul 2008
60 4% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 17 Jul 2008
89 46% Patton (1970) - Rated 17 Jul 2008
100 98% Requiem for a Dream (2000) - Rated 17 Jul 2008
90 63% Gattaca (1997) - Rated 17 Jul 2008
60 4% The Jackal (1997) - Rated 17 Jul 2008