![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
chumaj001 | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2008
Location: Prague, Czech Republic
|

| 100 | Heat (1995) - Aug 14, 2008 |
| 75 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 14, 2008 |
| 40 | Monster's Ball (2001) - Aug 14, 2008 |
| 80 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 14, 2008 |
| 10 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Aug 14, 2008 |
| 90 | Dracula (1992) - Aug 14, 2008 |
| 78 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 14, 2008 |
| 80 | The Abyss (1989) - Aug 14, 2008 |
| 89 | Thank You for Smoking (2006) - Aug 14, 2008 |
| 85 | The Kingdom (2007) - Aug 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |