chunkdirty

chunkdirty
Movie Buff - 238 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 36% Fish Tank (2009) - Rated 08 May 2015
78 33% The Guest (2014) - Rated 08 May 2015
81 43% The Babadook (2014) - Rated 08 May 2015
59 6% Fury (2014) - Rated 08 May 2015
92 84% The Thin Red Line (1998) - Rated 08 May 2015
58 6% American Sniper (2014) - Rated 08 May 2015
74 22% The Immigrant (2014) - Rated 08 May 2015
80 40% La Haine (1995) - Rated 08 May 2015
84 55% Inherent Vice (2014) - Rated 08 May 2015
75 25% Two Days, One Night (2014) - Rated 08 May 2015