![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cicikathryn | |
![]() |
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2008
Location: Czech Republic
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Seven (1995) - Mar 13, 2008 |
| 80 | The Manchurian Candidate (2004) - Mar 13, 2008 |
| 89 | Matilda (1996) - Mar 13, 2008 |
| 90 | Love Actually (2003) - Mar 13, 2008 |
| 90 | Gladiator (2000) - Mar 13, 2008 |
| 20 | Click (2006) - Mar 13, 2008 |
| 80 | The Negotiator (1998) - Mar 13, 2008 |
| 85 | Billy Madison (1995) - Mar 13, 2008 |
| 10 | 8 Mile (2002) - Mar 13, 2008 |
| 85 | The Mexican (2001) - Mar 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |