![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cidem | |
![]() |
Movie Buff - 372 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2007
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 3 | Spanglish (2004) - Sep 11, 2009 |
| 2 | I Love You, Man (2009) - Sep 11, 2009 |
| 4 | Seven Pounds (2008) - Sep 11, 2009 |
| 3 | Transformers (2007) - Sep 01, 2009 |
| 3 | The Pursuit of Happyness (2006) - Sep 01, 2009 |
| 2 | Evan Almighty (2007) - Sep 01, 2009 |
| 2 | Keeping the Faith (2000) - Sep 01, 2009 |
| 3 | Twins (1988) - Sep 01, 2009 |
| 3 | My Girl (1991) - Sep 01, 2009 |
| 3 | Enchanted (2007) - Sep 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |