![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cidthekitty | |
![]() |
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2010
Location: california, USA
Age: 27
Gender: Female
Status: Attached
|
|
Bio: i like mainly horror movies from the 80s and down. and zombie flicks ^_^
| |

| 85 | Lady Oscar (1979) - Jan 29, 2011 |
| 92 | Lady and the Tramp (1955) - Jan 29, 2011 |
| 95 | Howl's Moving Castle (2004) - Jan 29, 2011 |
| 90 | How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Jan 29, 2011 |
| 84 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jan 29, 2011 |
| 88 | Ghostbusters II (1989) - Jan 29, 2011 |
| 77 | Bubble Boy (2001) - Jan 29, 2011 |
| 75 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jan 29, 2011 |
| 88 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jan 29, 2011 |
| 89 | The Thing (1982) - Jan 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |