![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cihadi | |
![]() |
Movie Buff - 197 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2011
Location: istanbul, Turkey
|

| 91 | The Usual Suspects (1995) - May 06, 2012 |
| 97 | Once Upon a Time in America (1984) - May 06, 2012 |
| 90 | L.A. Confidential (1997) - May 06, 2012 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Jul 24, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jul 21, 2011 |
| 90 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 21, 2011 |
| 90 | The Thing (1982) - Jul 05, 2011 |
| 79 | Thor (2011) - May 21, 2011 |
| 76 | King Arthur (2004) - May 11, 2011 |
| 84 | Kabadayi (2007) - May 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |