![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cinefan3000 | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2010
Location: France
|

| 60 | The Sorcerer's Apprentice (2010) - Sep 09, 2010 |
| 66 | The Expendables (2010) - Sep 09, 2010 |
| 75 | Piranha (2010) - Sep 09, 2010 |
| 35 | The Last Airbender (2010) - Sep 09, 2010 |
| 96 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 09, 2010 |
| 60 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Sep 09, 2010 |
| 85 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Sep 09, 2010 |
| 81 | Starman (1984) - Sep 09, 2010 |
| 81 | Escape from New York (1981) - Sep 09, 2010 |
| 80 | Escape from L.A. (1996) - Sep 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |