![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cinemadharma | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2010
Location: Los Angeles, CA, USA
|

| 90 | Die Hard (1988) - Nov 14, 2010 |
| 70 | That Thing You Do! (1996) - Nov 14, 2010 |
| 78 | Traffic (2000) - Nov 14, 2010 |
| 80 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 14, 2010 |
| 65 | Vanilla Sky (2001) - Nov 14, 2010 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Nov 14, 2010 |
| 40 | Alice in Wonderland (2010) - Nov 14, 2010 |
| 40 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 14, 2010 |
| 80 | The Reader (2008) - Nov 14, 2010 |
| 50 | Jackie Brown (1997) - Nov 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |