Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
circusboy
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 Gremlins (1984) - Nov 29, 2009
70 The Kingdom (2007) - Nov 29, 2009
80 The Fifth Element (1997) - Nov 29, 2009
70 Underworld (2003) - Nov 29, 2009
80 Layer Cake (2004) - Nov 29, 2009
90 There Will Be Blood (2007) - Nov 29, 2009
75 Babel (2006) - Nov 29, 2009
75 8MM (1999) - Nov 29, 2009
90 Watchmen (2009) - Nov 29, 2009
80 Alien (1979) - Nov 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with circusboy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?