![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cispark | |
![]() |
Movie Buff - 319 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 88 | Clue (1985) - Aug 20, 2009 |
| 72 | The Santa Clause (1994) - Aug 20, 2009 |
| 70 | The Omen (1976) - Aug 20, 2009 |
| 77 | A Walk to Remember (2002) - Aug 20, 2009 |
| 76 | Tootsie (1982) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Chocolat (2000) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Top Gun (1986) - Aug 20, 2009 |
| 65 | The Good Girl (2002) - Aug 20, 2009 |
| 80 | Sixteen Candles (1984) - Aug 20, 2009 |
| 65 | Free Willy (1993) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |