![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
citr0ne | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2008
Location: gotham city, Germany
|

| 84 | Batman Begins (2005) - Oct 22, 2008 |
| 91 | The Dark Knight (2008) - Oct 22, 2008 |
| 81 | The Incredible Hulk (2008) - Oct 20, 2008 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Oct 20, 2008 |
| 87 | The Truman Show (1998) - Oct 20, 2008 |
| 90 | Tron (1982) - Oct 20, 2008 |
| 89 | Aliens (1986) - Oct 20, 2008 |
| 97 | Alien (1979) - Oct 20, 2008 |
| 95 | Shrek 2 (2004) - Oct 20, 2008 |
| 97 | The Incredibles (2004) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |