![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
citycop2025 | |
![]() |
Criticker Newbie - 0 Films Ranked
Member Since: May 21, 2009
Location: USA
|

| 100 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - May 21, 2009 |
| 85 | The Perfect Storm (2000) - May 21, 2009 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors (1987) - May 21, 2009 |
| 70 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - May 21, 2009 |
| 60 | Doom (2005) - May 21, 2009 |
| 90 | Signs (2002) - May 21, 2009 |
| 100 | The Prestige (2006) - May 21, 2009 |
| 95 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - May 21, 2009 |
| 70 | A Knight's Tale (2001) - May 21, 2009 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - May 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |