![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
citylights | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: USA
|

| 30 | Shutter (2008) - Jan 12, 2009 |
| 85 | Frost/Nixon (2008) - Jan 12, 2009 |
| 55 | Twilight (2008) - Jan 12, 2009 |
| 68 | The House Bunny (2008) - Jan 12, 2009 |
| 81 | Sex and the City (2008) - Jan 12, 2009 |
| 93 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 12, 2009 |
| 84 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jan 12, 2009 |
| 90 | Milk (2008) - Jan 12, 2009 |
| 70 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 12, 2009 |
| 45 | Hancock (2008) - Jan 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |