cityman

cityman
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2009
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% The Wedding Singer (1998) - Rated 25 Jan 2009
95 90% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 25 Jan 2009
80 52% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 25 Jan 2009
70 32% Jumanji (1995) - Rated 25 Jan 2009
50 9% Anaconda (1997) - Rated 25 Jan 2009
55 12% Alien: Resurrection (1997) - Rated 25 Jan 2009
80 52% Shrek the Third (2007) - Rated 25 Jan 2009
75 43% Hollow Man (2000) - Rated 25 Jan 2009
95 90% A League of Their Own (1992) - Rated 25 Jan 2009
70 32% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 25 Jan 2009