![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cityrat | |
![]() |
Movie Buff - 369 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2009
Location: Thailand
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | The Ghost and the Darkness (1996) - Jun 21, 2009 |
| 89 | Kiss of the Spider Woman (1985) - Jun 21, 2009 |
| 80 | Sorcerer (1977) - Jun 21, 2009 |
| 78 | Che: Part Two (2008) - Jun 21, 2009 |
| 90 | Che: Part One (2008) - Jun 21, 2009 |
| 85 | Almost Famous (2000) - Jun 21, 2009 |
| 86 | Eyes Wide Shut (1999) - Jun 21, 2009 |
| 88 | Payback (1999) - Jun 21, 2009 |
| 80 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Jun 21, 2009 |
| 86 | Dogma (1999) - Jun 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |