![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
civshark | |
![]() |
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 56 | Invasion of the Body Snatchers (1978) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Shoot the Piano Player (1960) - Aug 13, 2007 |
| 52 | Frankenstein (1931) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Rain Man (1988) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Imitation of Life (1959) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Macbeth (1971) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Sweet Smell of Success (1957) - Aug 13, 2007 |
| 62 | The Maltese Falcon (1941) - Aug 13, 2007 |
| 33 | Gandhi (1982) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Raging Bull (1980) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |