![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
civytan | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Philippines
|

| 94 | National Treasure (2004) - Aug 20, 2009 |
| 75 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 20, 2009 |
| 88 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 20, 2009 |
| 95 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 20, 2009 |
| 85 | The Lake House (2006) - Aug 20, 2009 |
| 87 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 20, 2009 |
| 78 | V for Vendetta (2006) - Aug 20, 2009 |
| 89 | Weekend at Bernie's (1989) - Aug 20, 2009 |
| 90 | The Mighty Ducks (1992) - Aug 20, 2009 |
| 87 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |