![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjames | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2009
Location: USA
|

| 80 | Battlestar Galactica (2003) - Mar 07, 2009 |
| 40 | Meet Joe Black (1998) - Mar 07, 2009 |
| 10 | Swept Away (2002) - Mar 07, 2009 |
| 80 | Ocean's Eleven (2001) - Mar 07, 2009 |
| 30 | Big Daddy (1999) - Mar 07, 2009 |
| 70 | Spanglish (2004) - Mar 07, 2009 |
| 50 | Body Heat (1981) - Mar 07, 2009 |
| 65 | The Dark Knight (2008) - Mar 07, 2009 |
| 30 | The Family Stone (2005) - Mar 07, 2009 |
| 35 | Love Actually (2003) - Mar 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |