![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjameswalk77 | |
![]() |
Flick Fan - 81 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2008
Location: Baton Rouge, LA / US, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Yea...who the hell would possibly be reading this?
| |

| 97 | The Dark Knight (2008) - Nov 24, 2008 |
| 73 | Rock Star (2001) - Nov 23, 2008 |
| 83 | The Longest Yard (2005) - Nov 23, 2008 |
| 63 | Fantastic Four (2005) - Nov 23, 2008 |
| 91 | A Few Good Men (1992) - Nov 23, 2008 |
| 92 | The Last Samurai (2003) - Nov 23, 2008 |
| 85 | Jackass: The Movie (2002) - Nov 23, 2008 |
| 89 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Nov 23, 2008 |
| 87 | Mission: Impossible III (2006) - Nov 23, 2008 |
| 91 | Signs (2002) - Nov 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |