cjc84cjc

cjc84cjc
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 89% Schindler's List (1993) - Rated 11 Oct 2007
72 60% Groundhog Day (1993) - Rated 11 Oct 2007
65 17% The Land Before Time (1988) - Rated 11 Oct 2007
71 54% Mr. Deeds (2002) - Rated 11 Oct 2007
70 44% The Birdcage (1996) - Rated 11 Oct 2007
75 79% The Addams Family (1991) - Rated 11 Oct 2007
50 1% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 11 Oct 2007
67 27% Finding Nemo (2003) - Rated 11 Oct 2007
66 24% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 11 Oct 2007
65 17% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 11 Oct 2007