![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjherr | |
![]() |
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Kissimmee, FL, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Huge Disney fan, sci-fi, action, epic films
| |

| 75 | Mission to Mars (2000) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Yellow Submarine (1968) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Key Largo (1948) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Right Stuff (1983) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Spawn (1997) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Carrie (1976) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Emperor's New Groove (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | It Could Happen to You (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Addams Family (1991) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |