![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjj2006 | |
![]() |
Movie Buff - 166 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: Burbank, CA, USA
|

| 89 | Brüno (2009) - Mar 03, 2012 |
| 94 | Thank You for Smoking (2006) - Mar 03, 2012 |
| 97 | Apocalypse Now (1979) - Mar 03, 2012 |
| 60 | Spider-Man 3 (2007) - Mar 03, 2012 |
| 99 | Toy Story (1995) - Mar 03, 2012 |
| 96 | The King of Comedy (1983) - Mar 03, 2012 |
| 95 | The Manchurian Candidate (1962) - Mar 03, 2012 |
| 96 | Platoon (1986) - Mar 03, 2012 |
| 94 | Stand by Me (1986) - Mar 01, 2012 |
| 97 | District 9 (2009) - Mar 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |