![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjm_2006 | |
![]() |
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: May 22, 2006
Location: UK
|

| 75 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Idiots (1998) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Melinda and Melinda (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Husbands and Wives (1992) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Three Kings (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Heathers (1989) - Aug 13, 2007 |
| 65 | In the Cut (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |