![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cjudge | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Apr 16, 2011
Location: Germany
|

| 45 | Wrong Turn (2003) - Apr 16, 2011 |
| 78 | Trainspotting (1996) - Apr 16, 2011 |
| 25 | The Happening (2008) - Apr 16, 2011 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Apr 16, 2011 |
| 70 | The Running Man (1987) - Apr 16, 2011 |
| 70 | Sleepy Hollow (1999) - Apr 16, 2011 |
| 45 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Apr 16, 2011 |
| 80 | The Dark Knight (2008) - Apr 16, 2011 |
| 85 | The Bourne Identity (2002) - Apr 16, 2011 |
| 88 | Platoon (1986) - Apr 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |