![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ckaufman | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2008
Location: Traverse City, MI, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Blade (1998) - Oct 26, 2010 |
| 98 | Hocus Pocus (1993) - Oct 26, 2010 |
| 95 | Alatriste (2006) - Jun 27, 2010 |
| 98 | Lions for Lambs (2007) - Oct 17, 2009 |
| 95 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Oct 16, 2009 |
| 99 | Up (2009) - Oct 16, 2009 |
| 98 | Star Trek (2009) - Oct 16, 2009 |
| 95 | Let the Right One In (2008) - Oct 16, 2009 |
| 97 | 28 Weeks Later... (2007) - Oct 16, 2009 |
| 100 | District 9 (2009) - Oct 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |