![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ckent | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: New York, NY, USA
|

| 90 | The Right Stuff (1983) - Oct 12, 2007 |
| 0 | Batman & Robin (1997) - Oct 12, 2007 |
| 40 | Batman Forever (1995) - Oct 12, 2007 |
| 70 | Batman Returns (1992) - Oct 12, 2007 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Oct 12, 2007 |
| 89 | Batman (1966) - Oct 12, 2007 |
| 75 | Batman (1989) - Oct 12, 2007 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Oct 12, 2007 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Oct 12, 2007 |
| 75 | Spider-Man 3 (2007) - Oct 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |