![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ckev | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2008
Location: NY, NY, USA
|

| 88 | Scarface (1983) - Aug 05, 2008 |
| 81 | The Amityville Horror (2005) - Aug 05, 2008 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Aug 05, 2008 |
| 82 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 05, 2008 |
| 80 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 05, 2008 |
| 86 | Shrek (2001) - Aug 05, 2008 |
| 84 | Brokeback Mountain (2005) - Aug 05, 2008 |
| 92 | Forrest Gump (1994) - Aug 05, 2008 |
| 85 | Nacho Libre (2006) - Aug 05, 2008 |
| 82 | The Truth About Cats & Dogs (1996) - Aug 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |