Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cky4ever
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2009
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Bio: don`t touch me, I´m a filmmaker
Recent Rankings
97 Barton Fink (1991) - Jun 18, 2009
98 Miller's Crossing (1990) - Jun 18, 2009
100 Fargo (1996) - Jun 18, 2009
100 The Big Lebowski (1998) - Jun 18, 2009
70 Burn After Reading (2008) - Jun 18, 2009
90 The Ladykillers (2004) - Jun 18, 2009
100 No Country for Old Men (2007) - Jun 18, 2009
Mini-Review: fucking history in motion picture
92 The Beyond (1981) - Jun 18, 2009
93 Wolfen (1981) - Jun 18, 2009
89 House by the Cemetery (1981) - Jun 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cky4ever. Why not go rank more films, then come back and check it out again?