![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
claireybear | |
![]() |
Cinema Addict - 1719 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Grown Ups (2010) - Jan 02, 2012 |
| 82 | I Am Number Four (2011) - Jan 02, 2012 |
| 84 | Monsters (2010) - Jan 02, 2012 |
| 82 | Green Lantern (2011) - Jan 02, 2012 |
| 83 | Buried (2010) - Jan 02, 2012 |
| 81 | When in Rome (2010) - Jan 02, 2012 |
| 81 | Triangle (2009) - Jan 02, 2012 |
| 80 | Skyline (2010) - Jan 02, 2012 |
| 86 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jan 02, 2012 |
| 80 | A Nightmare on Elm Street (2010) - Jan 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |