![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
claitonlovat | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2009
Location: London, UK
|

| 80 | Shrek (2001) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Chicken Run (2000) - Nov 18, 2009 |
| 85 | Crash (2005) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Corpse Bride (2005) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Spider-Man (2002) - Nov 18, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Nov 18, 2009 |
| 80 | The Simpsons Movie (2007) - Nov 18, 2009 |
| 80 | Elephant (2003) - Nov 18, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Nov 18, 2009 |
| 90 | The Pursuit of Happyness (2006) - Nov 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |