![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clarice-akil | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
|

| 40 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Aug 20, 2009 |
| 99 | Atonement (2007) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Roman Holiday (1953) - Aug 20, 2009 |
| 99 | My Fair Lady (1964) - Aug 20, 2009 |
| 99 | How to Steal a Million (1966) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Sabrina (1954) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Breakfast at Tiffany's (1961) - Aug 20, 2009 |
| 99 | Flatliners (1990) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Titanic (1997) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Gone with the Wind (1939) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |