Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
claricepj
Film Freak - 592 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2008
Location: são paulo, brazil, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
84 A River Runs Through It (1992) - Sep 08, 2008
80 Lolita (1997) - Sep 08, 2008
76 Arlington Road (1999) - Sep 08, 2008
33 What Women Want (2000) - Sep 08, 2008
80 Donnie Brasco (1997) - Sep 08, 2008
80 Bully (2001) - Sep 08, 2008
22 Speed 2: Cruise Control (1997) - Sep 08, 2008
80 The Life of David Gale (2003) - Sep 08, 2008
93 Erin Brockovich (2000) - Sep 08, 2008
75 Patriot Games (1992) - Sep 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with claricepj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?