Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
clarkeni
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: May 10, 2010
Recent Rankings
65 In My Father's Den (2004) - Jul 06, 2010
65 The Wrestler (2008) - May 23, 2010
85 Shutter Island (2010) - May 23, 2010
85 Kick-Ass (2010) - May 23, 2010
90 The Matrix (1999) - May 23, 2010
60 Flightplan (2005) - May 10, 2010
55 The Mummy (1999) - May 10, 2010
80 Hulk (2003) - May 10, 2010
80 V for Vendetta (2006) - May 10, 2010
85 Apocalypse Now (1979) - May 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with clarkeni. Why not go rank more films, then come back and check it out again?