![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clarktjest | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 50 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 25 | Elf (2003) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Iron Man (2008) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Dumbo (1941) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Escape from L.A. (1996) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Scary Movie 2 (2001) - Aug 18, 2009 |
| 0 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Police Academy (1984) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |