Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
classiccars
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
98 The Thomas Crown Affair (1999) - Aug 13, 2007
96 Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007
97 Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007
99 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
94 Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007
91 Best in Show (2000) - Aug 13, 2007
92 King Kong (2005) - Aug 13, 2007
90 Blow (2001) - Aug 13, 2007
97 The Boondock Saints (1999) - Aug 13, 2007
84 Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with classiccars. Why not go rank more films, then come back and check it out again?